• 0532 403 80 06

Milas Havalimanı Transfer 

Tüm önemli iş toplantılarına gitmeden önce bir havaalanına iniş yaptıktan sonra tazelemeye ihtiyacınız varsa, Öncelikli Geçiş kavramını takdir edeceksiniz.

Bu havalimanında üyelik programı, dünyanın en büyük programı, uçuş sınıfınız veya havayolunuz ne olursa olsun Lounge'a gitmenizi ve bir duşu, ücretsiz içeceği almanızı veya diğer olanaklardan faydalanmanızı sağlar hepsi de düşük bir yıllık ücreti.

Bu kaliteli programa katılan 600'den fazla havalimanı salonu ile, hedef havalimanının listede olması ve sizin için en yakın salonu bulabileceğiniz popüler akıllı telefonlar için uygulamalarla havalimanı sığınağınızı bulmak artık çok kolay.

Üyeliğiniz, katılımcı salonların çoğuna konuk çekmenize izin verir, bu nedenle meslektaşlarınızı bu kaliteli programla etkilediğinizden emin olabilirsiniz.

Neden kendin kontrol etmiyorsun? Üst düzey personelinizi veya kendinizi ödüllendirmenin harika bir yolu olabilir ve üyeliğinizin ilk yılındaki% 10'luk indirimden, şirketimizin hizmet övgülerinden yararlanabilirsiniz.