• 0532 403 80 06

Bodrum Sürücülü Vito

Havalimanına gidiş-dönüş yapmak istediğinizde, seçim yapabileceğiniz birçok seyahat seçeneği vardır. Ancak, çoğu insanın onlara daha fazla esneklik ve özgürlük kazandıracağını düşünerek araç hizmetleri aldıkları gözlemlenmiştir. Ancak, bu konuda çıldırtıcı birini sürdürebilen araç kiralama ile gelen birçok sorumluluk ve sorumluluk var. Havaalanı transferlerine yeni bir geçişin sebebi budur. Hava seyahatinin kendisi stresli bir deneyim olabileceğinden, hiç kimse araba servislerini işe alma zorluğuna girmekten ve daha sonra gaz ve park için ağır miktarda para ödemekten hoşlanmaz. Havaalanı transferleri istenilen yere ulaşmak için uygun ve kolay bir yoldur.

Özel araç kiralamada özel havalimanı transferleri için bazı avantajlar;

  • Kaybolma Riski

Kendinden tahrikli bir araba ile yalnız seyahat etmeye karar verirseniz, özellikle ilk kez bir ziyaretçiyseniz, sokaklarda kaybolursunuz. Dahası, yoğun bir uçuştan hemen sonra araba kullanmak gerçekten riskli olabilir. Sürüş yeteneklerinizi büyük ölçüde etkileyebilecek baş döndürücü ve uykusuz hissetmeniz ihtimali vardır. Bu nedenle, sizi kötü bir durumda bırakabilecek sıkıntılardan kaçınmak istiyorsanız, özel havaalanı transferleri kiralamak en iyisidir.

  • Benzin Fiyatları

Her yerde gaz pahalıdır. Özel bir araba kiralamanın en büyük dezavantajı aynı zamanda gaz giderlerini de dikkate almanız gerektiğidir. Satıcılar, aracı göndermeden önce tankı doldurmanızı bekler; bu, havalimanı transferleri için geçerli değildir. Tüm mesafe için ödeme yapmak zorunda. Bu da çok fazla para ve zaman tasarrufu sağlar.

  • Otopark Sorunu

Ziyaret ettiğiniz ülkeye aşina değilseniz, dünyanın her ülkesinin organize bir park sistemine sahip olmadığını kabul etmek akıllıca olacaktır. Ayrıca, otelinize gidiyorsanız, park tesisine sahip olabilir veya olmayabilir. Otopark tesisi sunan oteller genellikle cebinizde gerçekten ağır olabilen bir gecelik 50 dolardan fazla ücret alırlar. Öte yandan, özel havalimanı transferlerini işe almak da bu yönde para biriktirmenizi sağlar.

  • Sürüş Hayal kırıklıklarından kaçının

Trafik sıkışıklığı sorunlarına dayanamayan biri misiniz? Tabii ki, yoğun bir uçuştan sonra, hiç kimse engellenen yollardan ve trafik sıkıntısından kurtulmak için travmaya maruz kalmak istemez. Trafikte sıkışmış olsanız bile havalimanı transferleri ile kulaklıklarınızı takabilir, en sevdiğiniz şarkıyı dinleyebilir ve arka koltuğunda rahatlayabilir, şoför ise işini yapacaktır.