• 0532 403 80 06

Bodrum Havalimanı – Türkbükü Transfer

 

Bodrum yarımadasının kuzey doğu kesiminde yer alan, merkeze ortalama 23 km uzaklıkta olan, eski adıyla Gölköy olarak bilinen Türkbükü, Bodrum ilçesinin en popüler tatil beldeleri arasında yer almaktadır. Sahip olduğu kendine has doğal güzellikleri, mandalina bahçeleri, gölü ve gece hayatıyla ünlü olan Türkbükü, Bodrum yarımadasının en yeşil alanını içerir. Hızlı bir şekilde gelişme gösteren Türkbükü tatil beldesi, gece hayatı ve eğlence yönünden çok popülerdir. Buna bağlı olarak özellikle yaz tatillerinde yerli ve yabancı turistler Bodrum’a geldiklerinde genel olarak Türkbükü tatil beldesini tercih etmektedirler. Bölgeye hava, kara ve denizden ulaşabilmek mümkündür. Hava yolunu kullanan tatilciler Bodrum- Milas havaalanına iniş yaptıktan sonra havaalanında bekleyen Bodrum havaalanı transfer ile Türkbükü tatil beldesinde ki otel, butik otel ya da pansiyonlara özel vip transfer hizmeti gerçekleştirilmektedir.

Türkbükü ile Milas- Bodrum havaalanı arasında ki mesafe ortalama 50 kilometredir. Vip transfer hizmetini tercih eden yerli ve yabancı tatilciler havaalanı çıkış noktasından alındıktan sonra, vip transfer konforuyla güvenilir ve rahat bir şekilde ortalama bir saat yolculuk yaparak Güvercinlik, Torba, Gölköy istikameti doğrultusunda Türkbükü’ ne ulaşmaktadırlar. Türkbükü tatil beldesinde ender görülebilecek güzellikte koylar bulunmaktadır. Bu koylardan en ön planda olanı Bodrum Cennet Koyu’ dur. Tatil bölgesinde ki cennet köşelerinden biri olan Cennet Koyu kesinlikle gezilip görülmesi gereken yerlerden biridir. Türkbükü’ nde gezip görmeniz gereken yerlerden biri de Göltürkbükü plajı’ dır. Güzel bir koyda güzel bir plaj olarak bilinen bu alan oldukça berrak, temiz ve yüzme açısından çok avantajlıdır. Türkbükü Bodrum Milas havaalanı transferlerinizdede güvenli, yasal ve ekonomik olarakda tercih edebilirsiniz.

Türkbükü

 

Beldenin tarihi yapılarından biri olan Madnasa Antik Kenti gezilip görülmeye değer tarihi alanlardan biridir. Günümüze kadar çok iyi bir şekilde korunmuş bu antik kent hakkında yeterince bilgi bulunmamaktadır. Buradan Gölköy’ e adını vermiş olan ve bölgenin önemli yerlerinden biri olan göle giderek göl kenarında yürüyüş yapabilir, farklı karelerde fotoğraflar çektirebilirsiniz. Türkbükü tatil beldesinin sahip olduğu tüm güzellikleri keşfetmek, deniz, kum ve güneşin tadını Türkbükü’ nün ender koylarında çıkarmak için yaz tatili için rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz. Milas- Bodrum havaalanından Türkbükü’ ne konforlu ve güvenilir bir yolculuk yapmak için Milas havaalanı transfer hizmetinden yararlanabilirsiniz.