• 0532 403 80 06

Bodrum Havalimanı – Gündoğan Transfer

 

Sahip olduğu doğal güzellikleri ile bilinen Gündoğan, Bodrum’un en güzel tatil beldelerinden birisidir. Yerli ve yabancı turistlerin gözdesi olan Gündoğan’ a her yıl çok sayıda tatilci gelmektedir. Bölgeye kara ve denizden ulaşım sağlanabildiği uçak imkânı da bulunmaktadır. Uçak yolculuğunu tercih eden tatilciler Bodrum- Milas havaalanına iniş yapmaktadırlar. Buradan Bodrum havaalanı transfer hizmetini tercih ederek Gündoğan tatil beldesinde ki otelinize ya da kalacak olduğunuz yere konforlu bir şekilde seyahat ederek ulaşmak için yola çıkabilirsiniz. Vip Gündoğan transfer hizmetlerini Bodrum havaalanından Gündoğan’ a ulaşmak için tercih edebileceğiniz gibi Gündoğan’dan Milas- Bodrum Havaalanı’ na gitmek içinde kullanabilirsiniz.

Gündoğan

 

Bodrum yarımadasının kuzey kesiminde yer alan, Türkbükü ile Yalıkavak beldeleri arasında kalan, merkeze ortalama 22 km uzaklığı bulunan Gündoğan, genellikle sessiz, sakin bir tatil geçirmek isteyen kişilerin uğrak noktasıdır. Kendine has doğal güzellikleri bulunan, sahip olduğu mandalina bahçeleri, güzel koyu ve berrak denizi ile bilinen Gündoğan’ da gezilip görülmeyi bekleyen birçok yer bulunmaktadır. Bodrum yarımadasının en eski yerleşim alanlarından biri olma özelliğine sahip Gündoğan tatil beldesinde tarihin izlerini taşıyan Aziz Apostol Kilisesi, Elli İki Merdiven Kilisesi, Osmanlı Kulesi, Peynir Çiçeği Mağarası, kaya mezarları ve eski yel değirmenleri bulunmaktadır. Bodrum Milas havaalanı transferleriniz yanında Gündoğan transferleriniz ve kültür turlarınızda yanınızdayız.

Bodrum- Gündoğan denilince akla gelen ilk özelliklerinden biri sahip olduğu denize sıfır camisidir. Haberlere de konu olan bu caminin önünde 1 metrelik kaldırım bulunmaktadır. Hemen sonrasında da 1 metrelik plaj gelir. Camide cemaat namaz kılarken aynı zamanda plajda tatilciler güneşlenmektedir. Gündoğan’ a tekne ile 15 dakika uzaklığı bulunan Apostol Kilisesi gezip görülmeye değer bir yapıdır. Ada içerisinde Bizans döneminden kalma kilise de bulunmaktadır. Gündoğan’ a geldiğinizde keşfetmeniz ve doğasıyla tanışmanız gereken diğer bir yer ise Küçükbük koyudur. Sahil kenarında daha çok eskilerden kalma, nostaljik tesisler yer almaktadır. Ağaçların gölgesinde dinlenerek denizde ki dalgaların sesi ile huzur bulabileceğiniz şirin bir koy. Küçükbük ve benzeri koyları keşfetmek aynı zamanda keyifli bir tatil geçirmek için tercihinizi Gündoğan tatil beldesinden yana kullanabilirsiniz. Beldeye kolay bir şekilde ulaşabilmek içinse havaalanında sizi bekleyen Milas havaalanı transfer hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.