• 0532 403 80 06

Bodrum Havalimanı – Didim Transfer

 

Aydın iline bağlı olan Didim, Aydın’ ın önemli turizm merkezli iki ilçesinden biridir. Sahip olduğu muhteşem koyları, altın renginde ki kumsalları ve tarihi dokusu ile Didim’ de gezilip görülmeyi bekleyen çok sayıda doğal güzellik ve tarihi yapı bulunmaktadır. Her ne kadar küçük bir tatil beldesi olsa da yaz döneminde bölgeye gelen yerli ve yabancı turistlerden dolayı nüfusu neredeyse 4 katına kadar çıkabilmektedir. Didim ile Milas- Bodrum havaalanı arasında hizmet veren, tatilcilerin havaalanından Didim’ e güvenilir bir şekilde ulaşabilmelerine imkân sağlayan Bodrum havaalanı transfer hizmetlerini ve yüksek kalitede ki vip transfer araçlarını tercih ederek yolculuğunuzun keyifli bir şekilde geçmesini sağlayarak kısa sürede Didim’ de ki otel, pansiyon ya da butik otelinize ulaştırılmaktasınız.

Tatil Cenneti Didim Tansfer

 

Didim’ de deniz ve doğa ile iç içe olup bunların keyfini doyasıya çıkarabileceğiniz gibi bölgede yer alan antik kentleri de ziyaret ederek kültür birikiminizi artırabilirsiniz. Genel olarak Didim’ de ki tarihi yapılardan ve doğal güzelliklerden bahsedecek olursak:

Milet Antik Kenti: Didim’ de yer alan, diğer antik kentlere göre ilçeye en yakın olan Milet, Didim’ e 22 km uzaklıktadır. Milet Antik Kenti tarihi açıdan ele alındığında oldukça önemli bir geçmişe sahiptir. Antik kentin yanı sıra Milet Müzesi’ ni de gezebilirsiniz.

Altınkum: 2 km uzunluğunda, mavi bayrak ödüllü plaja sahip olan, yıl içerisinde bölgede en çok turistin adım attığı Altınkum, önemli turizm alanlarından biridir. Türkiye’ nin en güzel plajlarından biri olan nitelendirilen Altınkum Plajı, her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Altınkum’ da çok sayıda bar, gece kulübü, kafe, restoran gibi işletmeler bulunmaktadır.

Apollon Tapınağı: Didim merkeze 2 km uzaklıkta olan, geçmişten günümüze her ne kadar zarar görse de şimdi ki görüntüsü ile hala nefes kesici bir görüntüye sahiptir. Didim den Bodrum Milas havaalanına transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Saplı Ada: Didim’ in ünlü plajlarından olan Akbük ve Altınkum arasında bulunan Saplı Ada, kıyıyla küçük bir bağlantısı olan kara parçası olarak nitelendirilebilir. Farklı bir kumsal görmek isteyen kişilerin mutlaka görmesi gereken yerlerden birisidir. Didim’ in bunlara benzer doğal ve tarihi güzelliklerini keşfetmek, tertemiz sularında doyasıya yüzmek için yaz tatili planlarınızı Didim’ e yönelik olacak şekilde yapabilirsiniz. Bodrum- Milas havaalanından Didim’ e ulaşmak için Milas havaalanı transfer hizmeti alarak ister toplu olarak isterseniz de kendiniz ya da aileniz ile olacak şekilde Didim’ e doğru yola çıkabilirsiniz. Vip transfer hizmeti almanız halinde kısa sürede, konforlu ve güvenilir olarak konaklama yerlerinize ulaştırılmaktasınız.