• 0532 403 80 06

Bodrum Havalimanı – Çeşme Transfer

 

Yaz tatili denilince akla ilk gelen yerlerden biri İzmir- Çeşme’ dir. Yaz döneminde bölgenin nüfusu nerdeyse üç katına çıkmaktadır. Denizin tertemiz olması, sahip olduğu doğal güzellikleri ile tarihi yapısı, güzel plajları, gece hayatı ve eğlence mekânlarından dolayı yerli ve yabancı turistlerin çoğunlukla tercih ettiği önemli turizm merkezlerinden birisidir. Rüzgâr sörfü yapacak tatilciler içinde bir alternatiftir. İzmir’ e bağlı Çeşme ilçesi’ nde deniz, kum ve güneşim tadını çıkarmanın yanı sıra bölgede ki doğal güzellikleri de keşfetmek, gezip görmek gerekmektedir. Bodrum- Milas Havaalanı’ndan İzmir- Çeşme ‘de gidecek olduğunuz noktayı belirlemeniz halinde Bodrum havaalanı transfer hizmeti sayesinde transfer işleminiz hızlı aynı zamanda konforlu bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Vip transfer hizmeti almak için yaşanan yoğunluğa göre önceden iletişime geçmeniz gerekebilir.

Bodrum havaalanı transfer

 

İzmir- Çeşme’ de tatil yapmanın yanı sıra Çeşme’ nin doğal güzellikleri ile tanışmak, bu yerleri gezip görmek gereklidir. Çeşme’ de önem kazanmış, yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası haline gelen ve Çeşme sınırları içerisinde yer alan Alaçatı, görünüşe bakılırsa Çeşme’ nin önüne geçmiş gibi duruyor. Sürekli esintili olmasından dolayı sıcaktan bunalanların kendini attıkları yerlerden birisi burası olmaktadır. Alaçatı’ da ahenk içinde yüzen renkli taş evler, etkileyici güzellikte ki yel değirmenleri ve buna benzer birçok güzelliği Alaçatı’ da bulabilmek mümkündür. Çeşme Ilıcaları, bölgede ki termal turizmin canlanmasını sağlayan yerler arasındadır. Yer yıl binlerce kişi şifa bulabilmek için bu ılıcalara gelmektedir. Denizin ortasından çıkarak doğal olarak oluşturduğu havuz içerisine termal suyu dolduran bu ılıcalar sahip olduğu doğal zenginliğinden dolayı oldukça ilgi görmektedir. Çeşme transferlerinizde ve Bodrum Milas havaalanı transferlerinizde yasal, vip transfer olarak güvenle tercih edebilirsiniz.

Çeşme’ ye kadar gelmişken gezip görmeniz gereken yerlerden biri de Sakız Adası’ dır. Adaya ulaşabilmek için Çeşme Limanı’nda ki teknelere binmek gereklidir. Yaklaşık 1 saat yolculuk sonrası Sakız Adası’ na ulaşılmaktadır. İzmir- Çeşme’ de gezilip görülmeyi, keşfedilmeyi bekleyen çok sayıda tarihi ve kültürel yapı ile doğal güzellikler bulunmaktadır. Milas- Bodrum Havaalanı’ndan İzmir- Çeşme’ ye gidebilmek için transfer hizmeti alabilirsiniz. Milas havaalanı transfer hizmeti alarak bulunduğunuz noktadan gitmek istediğiniz noktaya güvenilir ve rahat bir şekilde ulaştırılmaktasınız.