• 0532 403 80 06

Bodrum Havalimanı – Akyarlar Transfer

 

Bodrum merkeze ortalama 23 km uzaklıkta olan, Bodrum yarımadasının güneybatı kesiminin en uç noktasında yer alan, Bodrum’ un popüler tatil beldelerinden biri olan Akyarlar, aynı zamanda Bodrum’un önemli sörf merkezlerinden biridir. Antik adı Arhialla olan, Kos adasının tam karşısında bulunan, eski dönemlerde balıkçı köyü olup şimdilerde ise Bodrum’ un önemli turizm merkezlerinden biri haline gelen Akyarlar, sahip olduğu doğal güzellikleri ve eşsiz görüntüye sahip denizi ile akıllara yer edinmiştir. Akyarlar tatil bölgesinin tepelerine çıkıldığında ayaklarınızın altında ki muhteşem doğa ve deniz manzarası ile karşılarsınız. Yaz döneminde bölgeye çok sayıda yerli ve yabancı turist tatil amaçlı giriş yapmaktadır. Kimi turistler özel araçları ile bölgeye geldikleri gibi kimileri ise uçak ile gelmeyi tercih ederek Bodrum- Milas havaalanında ki ulaşım imkânlarını kullanarak Akyarlar’ a gelmektedir. Bodrum havaalanından Akyarlar’ a rahat ve güvenilir bir şekilde ulaşabilmek için Bodrum havaalanı transfer hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

Akyarlar tatil beldesine gelince gezilip görülmeyi bekleyen, keşfedilmesi gereken yerler bulunmaktadır. Bunlardan en göze çarpanı ise kendine özgü koya sahip Akyarlar Koyu’dur. Bu koyun özelliği sularının gün içerisinde yedi kez değişiyor olmasıdır. Bundan dolayı koyun suları daima tertemiz ve ışıl ışıldır. Akyarlar tatil beldesi de bu koyun etrafında yer almaktadır. Aynı zamanda yelkenli ve sörf sporlarına ilgi duyan kişiler içinde burası oldukça ideal bir yerdir. Akyarlar’ da mutlaka gezilip görülmesi gereken yerlerden biri de Karaincir Plajı’dır. Genellikle denize girmek isteyen kişilerin ilk tercihi bu plajdır. Bodrum Milas havaalanı transferleriniz dışında akyarlar transferlerinizde de hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Akyarlar

 

Bölgenin en yüksek kesimlerinden biri olan aynı zamanda sahip olduğu doğal güzelliği ile tatilcileri büyüleyen Aspat Dağı, Akyarlar’ da gezilip görülmesi gereken yerlerden biridir. Hem Akdeniz hem de Ege Denizi’ne ait geniş bir manzarayı Aspat Dağı üzerinden keyifle izleyebilmeniz mümkündür. Bölgede tatilcilerin sıklıkla ziyaret ettiği ve keşfedilmeyi bekleyen yerlerden biri de Küçük Akvaryum Koyu’dur. Koy eşsiz bir manzaraya ve muhteşem bir denize sahiptir. Akyarlar’ ın bu koylarında tatil yapabilmek ve eğlenceli vakitler geçirebilmek için Milas- Bodrum Havaalanı’nda ki Milas havaalanı transfer hizmetlerinden yararlanarak kolay bir şekilde tatil beldesine gelebilirsiniz.